Privatumo Politika

Paskutinį kartą atnaujinta: Lapkričio 23, 2021

Dėkojame, kad pasirinkote būti mūsų bendruomenės dalimi MB Jusk Group, užsiimant projektu Svetainių Pasaulis toliau, kaip („Svetainiupasaulis“, „mes“, „mes“, „mūsų“). Esame įsipareigoję apsaugoti jūsų asmeninę informaciją ir teisę į privatumą. Jei turite klausimų ar rūpesčių dėl šio privatumo pranešimo arba mūsų praktikos, susijusios su jūsų asmenine informacija, susisiekite su mumis el. info@svetainiupasaulis.lt.
Kai lankotės mūsų svetainėje svetainiupasaulis.lt toliau vadinama („Svetainė“), ir apskritai naudodamiesi bet kuriomis mūsų paslaugomis, toliau vadinama („Paslaugos“, įskaitant ir svetainę), vertiname, kad mums patikite savo asmeninę informaciją. Mes labai rimtai žiūrime į jūsų privatumą. Šiuo privatumo pranešimu siekiame kuo aiškiau paaiškinti, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame ir kokias su ja susijusias teises turite. Tikimės, kad skirsite šiek tiek laiko ir atidžiai jį perskaitysite, nes tai svarbu. Jei šiame privatumo pranešime yra kokių nors sąlygų, su kuriomis nesutinkate, nedelsdami nutraukite naudojimąsi mūsų paslaugomis.
Šis privatumo pranešimas taikomas visai informacijai, surinktai naudojantis mūsų Paslaugomis (kuri, kaip aprašyta aukščiau, apima ir mūsų svetainę), taip pat visoms susijusioms paslaugoms, pardavimui, rinkodarai ar renginiams.
Atidžiai perskaitykite šį privatumo pranešimą, nes jis padės suprasti, ką darome su renkama informacija.

1. KOKIĄ INFORMACIJĄ RENKAME?

Asmeninė informacija, kurią mums atskleidžiate

Trumpai:
Mes renkame asmeninę informaciją, kurią mums pateikiate.

Mes renkame asmeninę informaciją, kurią savanoriškai pateikiate mums, kai registruojatės Svetainėje, išreiškiate susidomėjimą gauti informaciją apie mus ar mūsų produktus ir Paslaugas, kai dalyvaujate Svetainės veikloje ar kitaip susisiekdami su mumis.

Asmeninė informacija, kurią mes renkame, priklauso nuo jūsų sąveikos su mumis ir interneto svetaine konteksto, jūsų pasirinkimų ir naudojamų produktų bei funkcijų. Mūsų renkama asmeninė informacija gali būti tokia:

 • Jūsų pateikta asmeninė informacija.
  Mes galime rinkti vardus; telefono numerius; pašto adresus; pareigybių pavadinimus; kontaktinius pageidavimus; apklausų metu surinkti duomenys; vartotojo vardai; slaptažodžiai; kontaktiniai arba autentifikavimo duomenys; informacija, kurią pateikiate naudodamiesi mūsų produktais (pvz., įmonės pavadinimas, įmonės el. pašto adresas, įmonės adresas, įmonės faksas, įmonės svetainė ir kt.); unikalių peržiūrų skaičius ir bendras lankytojų skaičius, kai įdiegiate slapukų reklamjuostę naudodami mūsų sutikimo valdymo sprendimą; informacija tinklaraščio komentaruose; finansinė informacija (pvz., paskutiniai keturi jūsų debeto arba kredito kortelės numerio skaitmenys, atsiskaitymo istorija, atsiskaitymo adresas, kortelės tipas, išdavęs bankas, galiojimo data, kortelės kilmė pagal šalį); profilio nuotrauka; ir kita panaši informacija.

Visa asmeninė informacija, kurią mums pateikiate, turi būti tikra, išsami ir tiksli, ir jūs privalote mums pranešti apie bet kokius tokios asmeninės informacijos pasikeitimus.

Informacija renkama automatiškai

Trumpai:
Kai kuri informacija, pvz., jūsų interneto protokolo (IP) adresas ir (arba) naršyklės ir įrenginio charakteristikos, renkama automatiškai, kai lankotės mūsų svetainėje.

Mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją, kai lankotės, naudojatės ar naršote svetainėje. Ši informacija neatskleidžia konkrečios jūsų tapatybės (pvz., jūsų vardo ar kontaktinės informacijos), bet gali apimti įrenginio ir naudojimo informaciją, pvz., jūsų IP adresą, naršyklės ir įrenginio charakteristikas, operacinę sistemą, kalbos nuostatas, nukreipimo URL, įrenginio pavadinimą, šalį, vietą, informacija apie tai, kaip ir kada naudojatės mūsų svetaine, ir kita techninė informacija. Ši informacija visų pirma reikalinga mūsų svetainės saugumui ir veikimui palaikyti bei mūsų vidinės analizės ir ataskaitų teikimo tikslais.

Kaip ir daugelis įmonių, informaciją renkame naudodami slapukus ir panašias technologijas. Daugiau apie tai galite sužinoti mūsų
Slapukų politikoje

Informacija, kurią mes renkame automatiškai, apima:

 • Žurnalo ir naudojimo duomenys. Žurnalo ir naudojimo duomenys yra su paslauga susijusi, diagnostinė, naudojimo ir veikimo informacija, kurią mūsų serveriai automatiškai renka, kai prisijungiate arba naudojate mūsų svetainę, ir kurią įrašome į žurnalo failus. Priklausomai nuo to, kaip bendraujate su mumis, šie žurnalo duomenys gali apimti jūsų IP adresą, įrenginio informaciją, naršyklės tipą ir nustatymus bei informaciją apie jūsų veiklą svetainėje (pvz., datos / laiko žymes, susijusias su jūsų naudojimu, peržiūrėtus puslapius ir failus, paieškas ir kitus veiksmus, kuriuos atliekate, pvz., kokias funkcijas naudojate), įrenginio įvykių informaciją (pvz., sistemos veiklą, klaidų ataskaitas (kartais vadinamas strigčių išklotinėmis) ir aparatinės įrangos nustatymus).

 • Įrenginio duomenys. Renkame įrenginio duomenis, pvz., informaciją apie jūsų kompiuterį, telefoną, planšetinį kompiuterį ar kitą įrenginį, kurį naudojate prisijungdami prie Svetainės. Atsižvelgiant į naudojamą įrenginį, šie įrenginio duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų IP adresas (arba tarpinis serveris), įrenginio ir programos identifikavimo numeriai, vieta, naršyklės tipas, aparatinės įrangos modelis, interneto paslaugų teikėjas ir (arba) mobiliojo ryšio operatorius, operacinė sistema ir sistemos konfigūracijos informacija.

 • Vietos duomenys. Renkame vietos duomenis, pvz., informaciją apie jūsų įrenginio vietą, kuri gali būti tiksli arba netiksli. Kiek informacijos renkame, priklauso nuo įrenginio, kurį naudojate prisijungdami prie svetainės, tipo ir nustatymų. Pavyzdžiui, galime naudoti GPS ir kitas technologijas, kad rinktume geografinės padėties duomenis, nurodančius dabartinę jūsų buvimo vietą (pagal jūsų IP adresą). Galite atsisakyti leisti mums rinkti šią informaciją, atsisakydami prieiti prie informacijos arba išjungdami savo įrenginio Vietos nustatymą. Tačiau atminkite, kad jei nuspręsite atsisakyti, gali būti, kad negalėsite naudotis tam tikrais Paslaugų aspektais.

Informacija surinkta iš kitų šaltinių

Trumpai:
Galime rinkti ribotus duomenis iš viešų duomenų bazių, rinkodaros partnerių, socialinės žiniasklaidos platformų ir kitų išorinių šaltinių.

Siekdami pagerinti savo galimybes teikti jums atitinkamą rinkodarą, pasiūlymus ir paslaugas bei atnaujinti savo įrašus, galime gauti informacijos apie jus iš kitų šaltinių, tokių kaip viešosios duomenų bazės, bendri rinkodaros partneriai, susijusios programos, duomenų teikėjai, socialinės žiniasklaidos platformos, taip pat iš kitų trečiųjų šalių. Ši informacija apima pašto adresus, pareigų pavadinimus, el. pašto adresus, telefonų numerius, ketinimų duomenis (arba vartotojo elgsenos duomenis), interneto protokolo (IP) adresus, socialinės žiniasklaidos profilius, socialinės žiniasklaidos URL ir pasirinktinius profilius, skirtus tikslinei reklamai ir renginių reklamai. Jei bendraujate su mumis socialinės žiniasklaidos platformoje naudodami savo socialinės žiniasklaidos paskyrą (pvz., „Facebook“ ar „Twitter“), gauname asmeninę informaciją apie jus, pvz., jūsų vardą, el. pašto adresą ir lytį. Bet kokia asmeninė informacija, kurią renkame iš jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros, priklauso nuo jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros privatumo nustatymų.

2. KAIP NAUDOJAM JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai:
Jūsų informaciją tvarkome tikslais, pagrįstais teisėtais verslo interesais, sutarties su jumis vykdymu, teisinių įsipareigojimų vykdymu ir (arba) jūsų sutikimu.

Asmeninę informaciją, surinktą per mūsų svetainę, naudojame įvairiais toliau aprašytais verslo tikslais. Šiais tikslais tvarkome jūsų asmeninę informaciją, remdamiesi savo teisėtais verslo interesais, siekdami sudaryti arba vykdyti sutartį su jumis, gavę jūsų sutikimą ir (arba) vykdydami savo teisinius įsipareigojimus. Prie kiekvieno toliau nurodyto tikslo nurodome konkrečias tvarkymo priežastis, kuriomis remiamės.

Mes naudojame informaciją, kurią renkame arba gauname:

 • Norėdami paprašyti atsiliepimo.
  Galime naudoti jūsų informaciją norėdami prašyti atsiliepimų ir susisiekti su jumis dėl mūsų paslaugų naudojimo.

 • Norėdami paskelbti atsiliepimus.
  Savo svetainėje skelbiame atsiliepimus, kuriuose gali būti asmeninės informacijos. Prieš paskelbdami atsiliepimą, gausime jūsų sutikimą naudoti jūsų vardą ir atsiliepimo turinį. Jei norite atnaujinti arba ištrinti atsiliepimą, susisiekite su mumis adresu
  info@svetainiupasaulis.lt
  ir būtinai įtraukite savo vardą, pavardę, atsiliepimo vietą ir kontaktinę informaciją.

 • Norėdami apsaugoti mūsų Paslaugas.
  Galime naudoti jūsų informaciją siekdami užtikrinti mūsų Paslaugų saugumą (pavyzdžiui, sukčiavimo stebėjimui ir prevencijai).

 • Įgyvendinti mūsų sąlygas ir politiką verslo tikslais, laikytis teisinių ir reguliavimo reikalavimų arba susijusių su mūsų sutartimi.

 • Reaguoti į teisinius prašymus ir užkirsti kelią žalai.
  Jei gausime teismo šaukimą ar kitą teisinį prašymą, mums gali tekti patikrinti turimus duomenis, kad nuspręstume, kaip atsakyti.

 • Vykdyti ir valdyti Jūsų užsakymus.
  Mes galime naudoti jūsų informaciją, kad įvykdytume ir tvarkytume jūsų užsakymus, mokėjimus, atnaujinimus ar pinigų grąžinimus, atliktus per Svetainę ar kitaip per mūsų Paslaugas.

 • Teikti ir palengvinti paslaugų teikimą vartotojui.
  Mes galime naudoti jūsų informaciją, kad suteiktume jums prašomą paslaugą.

 • Administruoti prizų laimėjimus ir konkursus.
  Mes galime naudoti jūsų informaciją, norėdami administruoti prizų laimėjimus ir konkursus, kai pasirenkate dalyvauti mūsų konkursuose.

 • Siųsti jums rinkodaros ir reklaminius pranešimus.
  Mes ir (arba) mūsų trečiosios šalies rinkodaros partneriai galime naudoti asmeninę informaciją, kurią mums siunčiate, rinkodaros tikslais, jei tai atitinka jūsų rinkodaros nuostatas. Pavyzdžiui, išreikšdami susidomėjimą gauti informacijos apie mus ar mūsų Paslaugas, užsiprenumeruodami rinkodarą ar kitaip susisiekdami su mumis, rinksime iš jūsų asmeninę informaciją. Galite bet kada atsisakyti mūsų rinkodaros el. laiškų (žiūrėti
  “KOKIOS JŪSŲ PRIVATUMO TEISĖS?”
  žemiau).

 • Norėdami išsiųsti jums administracinę informaciją.
  Galime naudoti jūsų asmeninę informaciją norėdami siųsti jums informaciją apie produktą, paslaugą ir naujas funkcijas ir (arba) informaciją apie mūsų sąlygų ir politikos pakeitimus.

 • Pateikti jums tikslinę reklamą.
  Mes galime naudoti jūsų informaciją kurdami ir rodydami suasmenintą turinį ir reklamą (ir bendradarbiaudami su trečiosiomis šalimis, kurios tai daro), pritaikytą jūsų pomėgiams ir (arba) vietai, ir įvertinti jos efektyvumą. Daugiau informacijos rasite mūsų
  Slapukų politikoje

 • Kitiems verslo tikslams.
  Mes galime naudoti jūsų informaciją kitais verslo tikslais, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijoms nustatyti, reklaminių kampanijų efektyvumui nustatyti ir mūsų svetainei, paslaugoms, produktams, rinkodarai ir jūsų patirčiai įvertinti bei tobulinti. Šią informaciją galime naudoti ir saugoti apibendrinta ir anonimizuota forma, kad ji nebūtų susieta su atskirais galutiniais vartotojais ir neapimtų asmeninės informacijos. Mes nenaudosime identifikuojamos asmeninės informacijos be jūsų sutikimo.

3. AR JŪSŲ INFORMACIJA BUS DALINAMA SU KITAIS?

Trumpai:
Mes dalijamės informacija tik gavę jūsų sutikimą, siekdami laikytis įstatymų, teikti jums paslaugas, apsaugoti jūsų teises ar vykdyti verslo įsipareigojimus.

Mes galime tvarkyti arba dalytis jūsų turimais duomenimis remdamiesi šiuo teisiniu pagrindu:

 • Sutikimas:
  Mes galime tvarkyti jūsų duomenis, jei davėte mums konkretų sutikimą naudoti jūsų asmeninę informaciją konkrečiam tikslui.

 • Teisėti interesai:
  Jūsų duomenis galime tvarkyti, kai tai pagrįstai būtina siekiant mūsų teisėtų verslo interesų.

 • Sutarties vykdymas:
  Jei esame sudarę su jumis sutartį, galime tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, kad įvykdytume sutarties sąlygas.

 • Teisiniai įsipareigojimai:
  Galime atskleisti jūsų informaciją, kai teisiškai privalome tai padaryti, kad įvykdytume galiojančius įstatymus, vyriausybės prašymus, teisminį procesą, teismo įsakymą ar teisinį procesą, pvz., atsakydami į teismo įsakymą arba šaukimą į teismą (įskaitant atsakymą), valdžios institucijoms, kad būtų įvykdyti nacionalinio saugumo ar teisėsaugos reikalavimams).

 • Svarbūs interesai:
  Galime atskleisti jūsų informaciją, kai manome, kad tai būtina siekiant ištirti, užkirsti kelią galimiems mūsų politikos pažeidimams, įtariamam sukčiavimui, situacijoms, susijusioms su galima grėsme bet kurio asmens saugumui ir neteisėta veikla, arba kaip įrodymą bylinėjimosi metu, kuriame mes dalyvaujame.

Konkrečiau, mums gali tekti tvarkyti jūsų duomenis arba dalytis jūsų asmenine informacija šiais atvejais:

 • Verslo perkėlimai.
  Mes galime dalytis arba perduoti jūsų informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, įmonės turto pardavimu, finansavimu arba viso ar dalies mūsų verslo įsigijimu, kitai bendrovei arba derybų metu.

 • Pardavėjai, konsultantai ir kiti trečiųjų šalių paslaugų teikėjai.
  Mes galime dalytis jūsų duomenimis su trečiųjų šalių pardavėjais, paslaugų teikėjais, rangovais ar agentais, kurie teikia paslaugas mums arba mūsų vardu, ir reikalauti prieigos prie tokios informacijos, kad galėtų atlikti šį darbą. Pavyzdžiai: mokėjimų apdorojimas, duomenų analizė, el. pašto pristatymas, talpinimo paslaugos, klientų aptarnavimas ir rinkodaros paslaugos. Galime leisti pasirinktoms trečiosioms šalims svetainėje naudoti sekimo technologiją, kuri leis joms mūsų vardu rinkti duomenis apie tai, kaip laikui bėgant sąveikaujate su mūsų svetaine. Ši informacija gali būti naudojama, be kita ko, analizuojant ir sekant duomenis, nustatyti tam tikro turinio, puslapių ar funkcijų populiarumą ir geriau suprasti veiklą internete. Nebent aprašyta šiame pranešime, mes nesidaliname, neparduodame, neišnuomojame ir neprekiaujame jūsų informacija su trečiosiomis šalimis jų reklamos tikslais. Esame sudarę sutartis su savo duomenų tvarkytojais, kurios skirtos padėti apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Tai reiškia, kad jie negali nieko daryti su jūsų asmenine informacija, nebent mes jiems nurodėme tai padaryti. Jie taip pat nesidalins jūsų asmenine informacija su jokia organizacija, išskyrus mus. Jie taip pat įsipareigoja saugoti mūsų vardu saugomus duomenis ir saugoti juos mūsų nurodytą laikotarpį.

 • Filialai.
  Galime dalytis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju pareikalausime, kad šios susijusios įmonės laikytųsi šio privatumo pranešimo. Filialai apima mūsų pagrindinę įmonę ir visas dukterines įmones, bendrų įmonių partnerius ar kitas įmones, kurias mes kontroliuojame arba kurios yra bendrai su mumis kontroliuojamos.

 • Verslo partneriai.
  Mes galime dalytis jūsų informacija su savo verslo partneriais, kad pasiūlytume jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.

4. SU KUO BUS DALINIMASI JŪSŲ INFORMACIJA?

Trumpai:
Mes dalijamės informacija tik su toliau nurodytų kategorijų trečiosiomis šalimis.

Mes dalijamės ir atskleidžiame jūsų informaciją tik su toliau nurodytomis trečiųjų šalių kategorijomis. Jeigu Jūsų duomenis tvarkėme remdamiesi Jūsų sutikimu ir Jūs norite duotą sutikimą atšaukti, susisiekite su mumis kontaktiniais duomenimis, nurodytais žemiau esančioje skiltyje
“KAIP GALITE SUSISIEKTI SU MUMIS DĖL ŠIO PRANEŠIMO?“.

 • Skelbimų tinklai

 • Partnerių rinkodaros programos

 • Debesų kompiuterijos paslaugos

 • Bendravimo ir bendradarbiavimo įrankiai

 • Duomenų analizės paslaugos

 • Duomenų saugojimo paslaugų teikėjai

 • Finansai ir apskaitos įrankiai

 • Užsakymo įvykdymo paslaugų teikėjas

 • Veiklos stebėjimo įrankiai

 • Produktų inžinerijos ir projektavimo įrankiai

 • Pakartotinio nukreipimo platformos

 • Pardavimo ir rinkodaros įrankiai

 • Socialiniai tinklai

 • Testavimo įrankiai

 • Vartotojo paskyros registravimo ir autentifikavimo paslaugos

 • Svetainių talpinimo paslaugų teikėjai

5. AR NAUDOJAME SLAPUKUS IR KITAS STEBIMO TECHNOLOGIJAS?

Trumpai:
Jūsų informacijai rinkti ir saugoti galime naudoti slapukus ir kitas sekimo technologijas.

Jūsų informacijai rinkti ir saugoti galime naudoti slapukus ir kitas sekimo technologijas.
Slapukų politika

6. AR JŪSŲ INFORMACIJA PERDUOTA TARPTAUTINIU MASTU?

Trumpai:
Galime perkelti, saugoti ir apdoroti jūsų informaciją ne jūsų gyvenamojoje šalyje.

Esame įsikūrę Lietos Respublikoje, o mūsų serveriai yra Europos Sąjungoje. Kad galėtume teikti jums paslaugas, atminkite, kad jūsų informaciją galime perduoti, saugoti ir tvarkyti mūsų patalpose ir tos trečiosios šalys, su kuriomis galime dalytis jūsų asmenine informacija (žr.
“AR JŪSŲ INFORMACIJA BUS ATSKLEISTA BET KAM?”
aukščiau), Jungtinėje Karalystėje, JAV, Taivane ir kitose šalyse.

Jei esate Europos ekonominėje erdvėje (EEE) arba Jungtinėje Karalystėje (JK), šiose šalyse duomenų apsaugos įstatymai ar kiti panašūs įstatymai nebūtinai gali būti tokie išsamūs kaip jūsų šalyje. Atsižvelgdami į tai, mes naudojame tinkamas apsaugos priemones, kai perduodame jūsų informaciją už EEE arba JK ribų, siekdami užtikrinti, kad jūsų asmeninė informacija būtų apsaugota ir kad būtų laikomasi taikomų duomenų apsaugos įstatymų.

Pagrindai, mechanizmai ir priemonės, kuriais pasitikime, yra:

 • Sprendimai dėl tinkamumo. Kai taikoma, galime pasikliauti ES arba JK tinkamumo sprendimais, kad perkeltume jūsų informaciją už EEE arba JK ribų. Kai atitinkama ES arba JK institucija priima sprendimą dėl tinkamumo, o tai reiškia, kad jie nustatė, kad trečioji šalis siūlo tinkamą asmens informacijos apsaugą.

 • Leidžiančios nukrypti nuostatos. Galime perduoti informaciją remdamiesi BDAR 49 straipsnyje nurodyta leidžiančia nukrypti nuostata. Tai darysime tik tuo atveju, jei informacijos perdavimas atitiks konkrečias griežtas sąlygas.

 • Standartinės sutarčių sąlygos: Įgyvendinome priemones, skirtas apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, įskaitant standartinių sutarties sąlygų naudojimą perduodant asmeninę informaciją tarp mūsų ir mūsų grupės įmonių bei tarp mūsų ir mūsų trečiųjų šalių paslaugų teikėjų. Šios sąlygos reikalauja, kad visi gavėjai saugotų visą asmeninę informaciją, kurią jie tvarko iš EEE arba JK pagal Europos duomenų apsaugos įstatymus ir reglamentus. Mūsų standartinės sutarties sąlygos gali būti pateiktos paprašius. Mes įdiegėme panašias atitinkamas apsaugos priemones su savo trečiųjų šalių paslaugų teikėjais ir paprašius galime pateikti daugiau informacijos.

 • Papildomos priemonės. Prireikus, be standartinių sutarčių sąlygų, galime imtis papildomų techninių, sutartinių ir organizacinių priemonių, kad geriau užtikrintume, jog perdavimas nepakenktų BDAR garantuojamam apsaugos lygiui.

7. KIEK ILGAI SAUGOME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai:
Mes saugome jūsų informaciją tiek, kiek reikia, kad įvykdytume šiame privatumo pranešime nurodytus tikslus, nebent įstatymai reikalauja kitaip.

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tik tiek, kiek tai būtina šiame pranešime apie privatumą nustatytiems tikslams pasiekti, nebent įstatymais (pvz., mokesčių, apskaitos ar kitais teisiniais reikalavimais) būtų reikalaujama arba leidžiama ilgesnį saugojimo laikotarpį. Jokiu šio pranešimo tikslu nereikės saugoti jūsų asmeninės informacijos ilgiau nei tris (3) mėnesius po vartotojo paskyros nutraukimo.

Kai neturime nuolatinio teisėto verslo poreikio tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, tokią informaciją ištrinsime arba užslapstinsime, jei tai neįmanoma (pavyzdžiui, nes jūsų asmeninė informacija buvo saugoma atsarginių kopijų archyvuose), saugiai saugoti savo asmeninę informaciją ir izoliuoti ją nuo bet kokio tolesnio apdorojimo, kol bus galima ištrinti.

8. KAIP SAUGOME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai:
Mes siekiame apsaugoti jūsų asmeninę informaciją organizacinių ir techninių saugumo priemonių sistema.

Įdiegėme tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones, skirtas apsaugoti bet kokios mūsų tvarkomos asmeninės informacijos saugumą. Tačiau, nepaisant mūsų apsaugos priemonių ir pastangų apsaugoti jūsų informaciją, joks elektroninis perdavimas internetu ar informacijos saugojimo technologija negali būti garantuotas, kad bus 100% saugus, todėl negalime pažadėti ar garantuoti, kad įsilaužėliai, kibernetiniai nusikaltėliai ar kitos neteisėtos trečiosios šalys nebus apsaugotos. galintis pažeisti mūsų saugumą ir netinkamai rinkti, pasiekti, pavogti ar keisti jūsų informaciją. Nors mes padarysime viską, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, asmeninės informacijos perdavimas į mūsų svetainę ir iš jos yra jūsų pačių rizika. Svetainę turėtumėte pasiekti tik saugioje aplinkoje.

9. AR MES RENKAME INFORMACIJĄ IŠ NEPILNAMEČIŲ ASMENŲ?

Trumpai:
Sąmoningai nerenkame duomenų iš vaikų iki 18 metų ir neparduodame jiems.

Mes sąmoningai neprašome duomenų iš vaikų iki 18 metų ir neparduodame jiems. Naudodamiesi svetaine Jūs pareiškiate, kad esate ne jaunesni kaip 18 metų arba kad esate tokio nepilnamečio tėvas ar globėjas ir sutinkate, kad toks nepilnametis išlaikytinis naudotųsi Svetaine. Jei sužinosime, kad buvo surinkta asmeninė informacija iš jaunesnių nei 18 metų vartotojų, išjungsime paskyrą ir imsimės pagrįstų priemonių, kad tokie duomenys būtų nedelsiant ištrinti iš savo įrašų. Jei sužinosite apie duomenis, kuriuos galėjome surinkti iš jaunesnių nei 18 metų vaikų, susisiekite su mumis el. paštu
info@svetainiupasaulis.lt.

10. KOKIOS JŪSŲ PRIVATUMO TEISĖS?

Trumpai:
Kai kuriuose regionuose, pvz., Europos ekonominėje erdvėje (EEE) ir Jungtinėje Karalystėje (JK), turite teises, kurios suteikia jums daugiau galimybių pasiekti savo asmeninę informaciją ir ją kontroliuoti. Galite bet kada peržiūrėti, pakeisti arba nutraukti savo paskyrą.

Kai kuriuose regionuose (pvz., EEE ir JK) pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus turite tam tikrų teisių. Tai gali apimti teisę (i) prašyti prieigos ir gauti savo asmeninės informacijos kopiją, (ii) reikalauti ištaisyti arba ištrinti; (iii) apriboti jūsų asmeninės informacijos tvarkymą; ir iv) jei taikoma, duomenų perkeliamumui. Tam tikromis aplinkybėmis taip pat galite turėti teisę nesutikti, kad būtų tvarkoma jūsų asmeninė informacija. Norėdami pateikti tokį prašymą, naudokite toliau pateiktą kontaktinę informaciją. Mes apsvarstysime ir imsimės veiksmų pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus.

Jei pasitikime jūsų sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai neturės įtakos duomenų tvarkymo teisėtumui iki jo atšaukimo, taip pat neturės įtakos jūsų asmeninės informacijos tvarkymui, vykdomam remiantis teisėtais tvarkymo pagrindais, išskyrus sutikimą.

Jei esate EEE arba JK ir manote, kad neteisėtai tvarkome jūsų asmeninę informaciją, taip pat turite teisę pateikti skundą vietos duomenų apsaugos priežiūros institucijai. Galite rasti jų kontaktinius duomenis
čia.

Jei esate Šveicarijoje, galite gauti duomenų apsaugos institucijų kontaktinius duomenis
čia.

Jei turite klausimų ar komentarų apie savo teises į privatumą, galite rašyti mums el. paštu
info@svetainiupasaulis.lt.

Slapukai ir panašios technologijos:
Pagal numatytuosius nustatymus dauguma interneto naršyklių yra nustatytos priimti slapukus. Jei pageidaujate, paprastai galite nustatyti, kad naršyklė pašalintų slapukus ir atmestų slapukus. Jei nuspręsite pašalinti slapukus arba atmesti slapukus, tai gali turėti įtakos tam tikroms mūsų svetainės funkcijoms ar paslaugoms. Norėdami atsisakyti reklamuotojų reklamavimo pagal interesus mūsų svetainėje, spustelėkite
čia.
Daugiau informacijos rasite mūsų
Slapukų politikoje

Rinkodaros el. paštu atsisakymas:
Galite bet kada atsisakyti rinkodaros el. pašto sąrašo, spustelėdami prenumeratos atsisakymo nuorodą mūsų siunčiamuose el. laiškuose arba susisiekę su mumis naudodami toliau pateiktą informaciją. Tada būsite pašalintas iš rinkodaros el. pašto adresų sąrašo, tačiau vis tiek galime su jumis susisiekti, pavyzdžiui, atsiųsdami su paslaugomis susijusius el. laiškus, būtinus administruojant ir naudojant paskyrą, atsakyti į paslaugų užklausas ar kitais, ne rinkodaros tikslais. Norėdami kitaip atsisakyti, galite:

 • Susisiekite su mumis nurodyta kontaktine informacija.

 • Pasiekite paskyros nustatymus ir atnaujinkite nuostatas.

 • Naudokite bet kokių rinkodaros el. laiškų, naujienlaiškių ar kitų neesminių pranešimų apačioje esančią prenumeratos atsisakymo nuorodą.

11. FUNKCIJŲ NESEKIMO VALDYMAS

Daugumoje žiniatinklio naršyklių ir kai kurių mobiliųjų operacinių sistemų bei programų mobiliesiems yra „DNT“ (DNT) funkcija arba nustatymas, kurį galite suaktyvinti, kad praneštumėte apie privatumo nuostatas, kad duomenys apie jūsų naršymo internete veiklą nebūtų stebimi ir renkami. Šiame etape nėra parengtas joks vienodas DNT signalų atpažinimo ir įgyvendinimo technologijos standartas. Todėl šiuo metu nereaguojame į DNT naršyklės signalus ar bet kokį kitą mechanizmą, kuris automatiškai praneša apie jūsų pasirinkimą nebūti sekamiems internete. Jei bus priimtas internetinio stebėjimo standartas, kuriuo turėsime vadovautis ateityje, apie šią praktiką informuosime pataisytoje šio privatumo pranešimo versijoje.

12. AR KALIFORNIJOS GYVENTOJAI TURI KONKREČIŲ PRIVATUMO TEISĖS REIKALAVIMUS?

Trumpai:
Taip, jei esate Kalifornijos gyventojas, jums suteikiamos konkrečios teisės, susijusios su prieiga prie jūsų asmeninės informacijos.

Jei esate jaunesnis nei 18 metų, gyvenate Kalifornijoje ir turite registruotą paskyrą svetainėje, turite teisę prašyti pašalinti nepageidaujamus duomenis, kuriuos viešai skelbiate svetainėje. Norėdami prašyti pašalinti tokius duomenis, susisiekite su mumis naudodami toliau pateiktą kontaktinę informaciją ir įtraukite su paskyra susietą el. pašto adresą bei pareiškimą, kad gyvenate Kalifornijoje. Pasirūpinsime, kad duomenys nebūtų viešai rodomi Svetainėje, tačiau atminkite, kad duomenys gali būti ne visiškai ar visapusiškai pašalinti iš visų mūsų sistemų (pvz., atsarginių kopijų ir pan.).

Jei pasitikime jūsų sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai neturės įtakos duomenų tvarkymo teisėtumui iki jo atšaukimo, taip pat neturės įtakos jūsų asmeninės informacijos tvarkymui, vykdomam remiantis teisėtais tvarkymo pagrindais, išskyrus sutikimą.

13. AR ATNAUJINAME ŠĮ PRANEŠIMĄ?

Trumpai:
Taip, prireikus atnaujinsime šį pranešimą, kad atitiktume atitinkamus įstatymus.

Retkarčiais galime atnaujinti šį privatumo pranešimą. Atnaujinta versija bus nurodyta atnaujinta „Pataisyta“ data, o atnaujinta versija įsigalios, kai tik bus pasiekiama. Jei atliksime esminius šio privatumo pranešimo pakeitimus, apie tai galime pranešti aiškiai paskelbdami pranešimą apie tokius pakeitimus arba tiesiogiai išsiųsdami jums pranešimą. Rekomenduojame dažnai peržiūrėti šį privatumo pranešimą, kad būtumėte informuoti apie tai, kaip saugome jūsų informaciją.

14. KAIP GALITE SUSISIEKTI SU MUMIS DĖL ŠIO PRANEŠIMO?

Jei turite klausimų ar pastabų dėl šio pranešimo, galite susisiekti su mūsų el. paštu
info@svetainiupasaulis.lt
, arba telefonu (370) 6636-2376.

15. KAIP GALITE PERŽIŪRĖTI, ATNAUJINTI ARBA IŠTRINTI DUOMENIS, KURIUOS RENKAME APIE JUS?

Remdamiesi galiojančiais jūsų šalies įstatymais, galite turėti teisę prašyti prieigos prie asmeninės informacijos, kurią renkame iš jūsų, pakeisti tą informaciją arba tam tikromis aplinkybėmis ją ištrinti. Norėdami pateikti prašymą peržiūrėti, atnaujinti arba ištrinti savo asmeninę informaciją, susisiekite su mumis naudodami aukščiau pateiktą informaciją arba užpildykite užklausos formą, kurią galite rasti
čia.