Internetinis marketingas

Internetinis marketingas (arba interneto rinkodara) yra rinkinys įvairių metodų ir strategijų, padėsiančių kelti jūsų žinomumą, reputaciją bei pardavimus interneto erdvėje. Į šį rinkinį įeina socialinių tinklų, paieškos, turinio, elektroninio pašto rinkodaros. Mes galime padėti jums pasiekti džiuginančių rezultatų visose šiose sferose arba tik tose, kurių jūs pageidausite.

  • Socialiniai tinklai tapo kasdieniu interneto vartotojų įrankių. Čia jie bendrauja, dalinasi, ieško informacijos. Tai puiki erdvė reklamuoti savo prekę ar paslaugą, tačiau net tokiomis puikiomis sąlygomis reikia atsižvelgti į keletą svarbių aspektų, tokių kaip tikslinė auditorija, reklamos etika, pastovumas, nuolatinis bendravimas su vartotojais ir t.t. Tai gali būti varginantis ir daug laiko užimantis darbas, todėl siūlome perduoti šias pareigas mums.
  • Paieškos rinkodara daugiausiai fokusuojasi į tai, kaip iškelti jūsų tinklalapį į Google ir kitų paieškos variklių sąrašo viršų pagal tam tikrus raktažodžius. Trumpiau tai vadinama SEO (ang. Search Engine Optimization). Svetainių pasaulis puikiai išmano šią sferą ir žino, kaip įtikti paieškos varikliams.
  • Elektroninio pašto rinkodara yra labai svarbi norint palaikyti artimą ryšį su savo klientais. Nuolatinis komunikavimas siunčiant tikslingai atrinktus naujienlaiškius gali atnešti neapsakomos naudos įmonės reputacijai.
  • Turinio rinkodara susitelkia į prasmingo bei naudingo turinio pateikimą vartotojams. Ši rinkodaros rūšis labai humaniška – ji skiriasi nuo įprastinės reklamos, kuri tik stengiasi parduoti prekę ar paslaugą. Turinio rinkodara padeda vartotojams nesitikėdama už tai nieko gauti. Tačiau būtent dėl to vartotojai ima pasitikėti šia rinkodaros rūšimi ir patys kreipiasi į įmonę, kuri teikia naudą nemokamai.
  • Kaip matote, mes žinome, apie ką kalbame. Jei norite padidinti savo klientų ratą, paskleisti apie save žinią ir tapti matomi interneto erdvėje – kreipkitės! Mes padėsime tai įgyvendinti visais įmanomais būdais.