Kas yra elektroninis verslas

Kas yra elektroninis verslas ir kaip jį pradėti?

Elektroninis verslas dar žinomas, kaip e-komercija. Tai ne tik įvairių paslaugų, prekių pirkimas ar pardavimas internetinėje erdvėje, bet ir daug kitų įvairiausių galimybių. Pastaruoju metu, Lietuvoje, elektroninių parduotuvių verslas, sparčiausiai plėtojama elektroninio verslo sritis.
Elektroninių parduotuvių populiarumas ir poreikis auga, kaip niekada. Kiekvieną dieną, mes matome įvairių produktų pardavimų augimą, nuo buitinės technikos, iki maisto produktų, ir tai ne nuostabu. Elektroninės parduotuvės turi daug privalumų tiek pirkėjui, tiek pardavėjui.

Kokias galimybes atversite, jei užsiimsite elektronine komercija?

Visų pirma, elektroninis verslas padės Jums išplėsti savo klientų bazę, bei pardavimų didinimą.
Jūsų elektroninė parduotuvė dirbs visą parą, septynias dienas per savaitę. Tai, klientams duos didesnę galimybę, apsipirkti bet kuriuo paros metu, visiškai neišeinant iš namų.
Išlaidų sumažinimas. Elektroninis verslas padės Jums sutaupyti komercinei bei kitos paskirties patalpų nuomai.

Dažnai užduodamas klausimas – nuo ko pradėti, norint užsiimti elektroniniu verslu ar elektronine parduotuve?
Prieš pradedant kurti elektroninę parduotuvę (kaip ir kuriant internetinę svetainę), būtina žinoti keletą svarbių detalių:

  • Susidarykite savo būsimų, parduodamų prekių planą (kuo prekiausite, kokio tipo prekės). Prekių neapibrėžtumas neleis web-dizaineriams sukurti ir pritaikyti optimalių dizaino sprendimų, specialiai Jūsų verslui. Pagrindinio puslapio dizainas – viena svarbiausių dizaino detalių, pamatęs jį, naudotojas nusprendžia – verta pasilikti tinklalapyje ar ne. Taigi, kuriant interneto parduotuvę, labai svarbu, kuo patogiau pateikti informaciją ir ją generuoti.
  • Apsispręskite dėl prekių asortimento.Prekių asortimentas taip pat turi įtakos parduotuvių struktūrai, navigacijai, puslapio išdėstymui ir t.t.
  • Prekių pristatymas Jūsų klientams: Jūs → kurjeris → pašto pristatymas.
  • Suformuluokite mokėjimo būdą už prekes ar paslaugas.
  • Paanalizuokite rinkos segmentą, kuriame norite dirbti.

Reklama – prekybos “variklis” ir tai, ne tušti žodžiai. Kaip ir visoms įprastoms parduotuvėms, elektroninei parduotuvei reikalinga reklama. Pagrindinė elektroninės parduotuvės reklama – paieškos sistemos ir interneto katalogai, kuriuose apstu lankytojų.

Jeigu Jūs, išsprendėte visas problemas, apie kurias kalbėjome aukščiau, galite pradėti kurti elektroninę parduotuvę. Mūsų komanda su malonumu pasiruošusi padėti Jums. Pradedančioms įmonėms, siūlome patrauklius pasiūlymus!
Susisiekite dabar!

Facebooktwitter