Kaip į interneto svetainę pritraukti lankytojų

Kaip į interneto svetainę pritraukti lankytojų be “Google”?

Turbūt dauguma internetinių svetainių ir el. parduotuvių savininkų užduoda sau klausimą – kaip į interneto svetainę pritraukti lankytojų srautą ?
Interneto svetainė svarbi rinkodaros, reklamos bei individualaus stiliaus detalė. Kiekvienos svetainės tikslas – būti matomam ir pritraukti kuo daugiau lankytojų. Bet realiai, dauguma mažų įmonių niekada nebus pirmame Google puslapyje. Šiais laikais, ne kiekviena įmonė turi pakankamai lėšū tam, kad skirtų Google AdWords arba samdytų SEO specialistus. Užuot dėl to nerimavę, mes siūlome galimybę, Jums patiems suplanuoti Jūsų interneto svetainės lankytojų srautą.

Rekomenduojami būdai, kaip be “Google” pagalbos, pritraukti kuo didesnį lankytojų srautą į Jūsų internetinę svetainę:

Socialiniai tinklai.

Ne paslaptis kad, pats populiariausias socialinis tinklas, ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje yra Facebook. Čia, sėkmės formulė yra gana paprasta. Optimizuokite savo Facebook profilį su nuorodą į Jūsų svetainę. Reguliariai teikite naudingą ir įdomią informaciją. Jūsų svetainės kontentą darykite lengvai, dalindamiesi draugų rate, naudodamiesi “Dalintis” funkcija.
Priklausomai nuo nišos, galite išbandyti ir tokius socialinius tinklus kaip “Twitter”, “Instagram”,”Google+” ir “Pinterest”. Visi jie, taip pat pritrauks didelį srautą lankytojų. Vienas mūsų mėgstamiausių, tai Google+, nors jis ir nėra labai populiarus Lietuvoje.

YouTube

Tai yra antras pagal dydį paieškos variklis, kuriame vykdoma daugiau nei 3 milijardų paieškos užklausų, per mėnesį. YouTube perspektyva didesnė už “Bing” ir “Yahoo” kartu apėmus. Toks paieškos variklis neturėtų būti ignoruojamas, nes jo dėka, Jūsų internetinė parduotuvė gali tapti populiari, norint padidinti lankytojų srautą.

Email

Instrumentas numeris vienas, tarp rinkodaros specialistų. Tai puikus informacijos perdavimo kanalas, kuris į Jūsų internetinę svetainę pritrauks didesnį kiekį lankytojų. Iš tikrųjų, kiekvienas verslas gali gauti nemažai naudos el.pašto adresų sąrašo dėka. Mes, kaip ir didžioji dauguma įmonių, taip pat naudojame elektroninį paštą, kurio pagalba siunčiame naudingą informaciją savo klientams ir partneriams.

Komentarai

Raskite kelis populiariausius, bei geriausius dienoraščius (blog) Jūsų nišai, kurie turi šimtus lankytojų kasdien. Geriausias būdas komentarų kūrimui – tai kruopščiai perskaitytas pranešimas, o jei norite kažką pridurti, tiesiog palikite komentarą. Tokių komentarų tikslas – ne tik palikti savo internetinės svetainės nuorodos adresą, bet ir pridėti į pokalbį vertės, tinklo augimo tikslais. Skaitytojų procentas, kurie norės sužinoti daugiau apie Jus, bus ženkliai didesnis, kuomet komentaruose naudosite savo tikrąjį vardą. Jei Jūsų internetinė svetainė turi susijusios medžiagos, tuomet naudokite nuorodą, kuri nukreips tiesiai į Jūsų svetainę.
Naudokite šiuos kanalus teisingai ir teikite tik vertingą informaciją, kad neįgautumėte spam’erio įvaizdžio.
Pagrindinė mūsų veikla, tai elektroninių parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas. Vien tuo, mes neapsiribojame. Mūsų specialistai padės Jums pasiekti geriausių rezultatų bei pritrauks didžiąją dalį Jūsų klientų.  Susisiekite dabar!

Facebooktwitter