Turinio valdymo sistema

Turinio valdymo sistema (TVS) paskirtis – suteikti galimybę vartotojui keisti, pridėti ir kitaip valdyti savo svetainės turinį, dizainą bei funkcinius elementus nereikalaujant jokių techninių ar programavimo žinių.

Viena iš populiariausių TVS pasaulyje – WordPress – yra būtent tai, ką siūlome savo klientams. Būdama nepaprastai lengva naudotis, ši turinio valdymo sistema kartu yra ir beprotiškai galinga. Laisvam naudojimui yra paruošta virš 30 000 įvairiausių paskirčių programėlių (dar vadinamų plugins), kurias lengva suinstaliuoti į WordPress sistemą ir pradėti naudotis tuojau pat.

Taip pat renkamės šią turinio valdymo sistema dėl jos suderinamumo su prisitaikančių dizainų svetainėmis. Kadangi mes patys kuriame ir savo klientams visuomet rekomenduojame tokio tipo dizainą, WordPress čia ir vėl tampa mūsų favoritu.

Dar vienas pliusas, iškeliantis WordPress TVS į aukščiausias pozicijas – jos draugystė su paieškos varikliais. Tinklalapis, valdomas WordPress, automatiškai indeksuojamas Google, Bing ir kituose populiariausiuose paieškų varikliuose, kas jums neša tik naudą, t.y. daugiau lankytojų. Dar didesniam efektyvumui galima naudoti anksčiau paminėtas programėles (plugins), kurios dar labiau optimizuos jūsų svetainę.

Pagrindinė mūsų veikla yra interneto svetainių kūrimas. Esame sukūrę nemažai internetinių svetainių tiek Lietuvos, tiek ir kitų pasaulio šalių rinkoms. Taigi, rekomenduojam tiek asmeninėms svetainėms, tiek įmonių svetainėms naudoti WordPress turinio valdymo sistemą. Worpdress puikiai tinka tiek paprastiems reprezentaciniams tinklalapiams, tiek komplikuotoms el. parduotuvėms ar kitoms svetainėms, reikalaujančioms sudėtingo funkcionalumo. Užtikriname, jog bet koks tinklapis veiks tvarkingai ir sklandžiai WordPress sistemoje, o jūs visuomet turėsite galimybę lengvai jį redaguoti.