svetainės dizainas

Ar Jūsų svetainės dizainas pritaikytas prie mobiliųjų prietaisų?

Ar Jums kada nors teko naudoti interneto svetainę, iš “Google” paieškos rezultatų, savo telefone ir šios svetainės tekstas buvo per mažas, o nuorodos buvo nesįmatomos ir Jums teko slinkti puslapį į šoną, kad pamatytumėte visą turinį?
Tai dažniausiai atsitinka tada, kai svetainė nebuvo optimizuota peržiūrai mobiliajame telefone. Tai labai nepatogu visiems mobiliesiems Google naršytojams.
Google dar praeitais metais pradėjo bausti svetaines, kurios generuoja klaidas, sukelia problemas ir nesirūpina mobiliuoju vartotojų patogumu.
Dabar, kad žmonėms būtų lengviau rasti informaciją, kurios jie ieško iš savo telefonų, ”Google” kompanija prideda “mobile-friendly” ženkliuką. Šie pokyčiai bus rodomi visame pasaulyje per ateinančias keletą savaičių.

Kaip atitikti šiuos visus kriterijus?
  • Venkite tokių programų kaip “Flash”, kurie nepritaikyti prie mobiliųjų įrenginių.
  • Naudokite tekstą, kurį įmanoma perskaityti be papildomo priartinimo.
  • Pasirinkite tinkamą konteksto dydį, kad vartotojams nereikėtų slinkti puslapio horizontaliai.
  • Talpinkite nuorodas pakankamai toli viena nuo kitos taip, kad galima būtų lengvai paleisti.

Jei norite įsitikinti, ar Jūsų puslapis atitinka šiuos kriterijus, patikrinkite savo puslapius su “Mobile-Friendly Test”, skaitykite atnaujintą dokumentaciją “Webmasters Mobile Guide”, kaip sukurti ir tobulinti prisitaikančią svetainę.
Taip pat “Google” kompanija, eksperimentuoja naudojant šios kriterijus, kaip reitingo signalus. Iš to galime pasidaryti išvadą, kad tokio dizaino svetainė užims aukščiausia poziciją tarp mobiliųjų prietaisų paieškos rezultatų.
Jūsų svetainės dizainas nepritaikytas prie mobiliųjų prietaisų? Būtinai pasirūpinkite tuo!
Jeigu Jums reikalinga pagalba, mūsų komanda pasiruošusi su malonumu Jums padėti!

Facebooktwitter