Geriausi įrankiai verslui

7 Geriausi įrankiai verslui

Mūsų turtas – tai mūsų patirtis, kurią mes sutaupėme per daug metų, dirbant su skirtingais klientais skirtinguose nišose. Visi verslai yra skirtingi, bet yra nemažai universaliu instrumentu, kurie padeda kiekvienam verslui augti. Mes žinome daug tokiu instrumentu ir pačiais naudingiausiais pasidalinsime dabar su jumis. Mes sudarėme sąrašą iš 7 instrumentų (7 Geriausi įrankiai verslui), kurie padės jums ir jūsų verslui pasiekti naujų aukštumų.

  1. Visu pirma tai – interneto svetainė. Bet ne visos svetainės atneša naudos, pasitaiko kad neprofesionali interneto svetainė atstumia klientus. Svetainių kūrimas – atsakingas ir sudėtingas procesas. Kuriant svetainę reikia žinoti daug faktorių nuo kurių priklausys jūsų verslo sėkmė. Nebandykite kurti svetainės savarankiškai ir neužsakinėkite „pigios“ svetainių kūrimo paslaugos. Prisiminkite liaudes patarle: “Skupus moka dvigubai”.
  2.  Google Adwords reklama – tai puikus įrankis geram verslo startui. Tai vienas iš efektyviausių būdų pasiekti potencialiausius klientus internete. Kodėl? Daugiau nei 95% interneto vartotoju lietuvoje naudojasi Google sistema, ieškodami informacijos apie pasirinktos kategorijos prekes ar paslaugas. Reklamuodamiesi Google AdWords, Jūs pateikiate informaciją tiems, kas ieško Jūsų prekių ar paslaugų. Vienas svarbiausių minėtosios paslaugos privalumų – vartotojų paieškų analizė ir geriausių rezultatų pateikimas. Atskiru privalumu laikoma ir patogi reklamos apmokėjimo sistema, t. y. klientas moka už rezultatą ir, stebėdamas duomenų analizę, gali racionaliai paskirstyti investicijas.
  3.  SEO – puiki galimybe pritraukti didelį kiekį naujų klientų. Kodėl SEO yra toks svarbus įrankis verslui? Labai svarbu būti pirmajame paieškos sistemos puslapyje tada, kai vartotojas ieško tam tikro produkto. Priešingai nei mokama reklama, kai mokate už kiekvieną apsilankymą ir turite investuoti tam tikrą kiekį pinigų, norint palaikyti kampaniją, SEO suteikia nemokamą organinį srautą, kuris trunka ilgesnį laiko tarpą. Tai ypač pasireiškia, jeigu sugebate sudaryti ir sutvirtinti tinkamas kategorijas pagal įvairius raktažodžius susijusius su Jūsų siūlomais produktais arba paslaugomis. SEO pasaulyje pastaruoju metu buvo daug pasikeitimu. Dabar nebūtinai reikia pirkti nuorodas ir kišti į kontekstą raktažodžius. Čia daug kas priklauso nuo jūsų svetainės struktūros, komponentų ir kitų svarbių dalykų.
  4.  SMM – Socialinis marketingas. Galime drąsiai sakyti kad tai – būtinas dalykas kiekvienai marketingo strategijai! Puiki galimybė prekės ženklų vystymuisi, nes šiuo metu interneto vartotojai sunkiai įsivaizduoja gyvenimą be socialinių tinklų. Jeigu dar prieš 4-5 metus įmonės, planuojant marketingo kompanijas Internete, dar svarstė ar joms reikalingi socialiniai tinklai, tai dabar visi sako TAIP, būtinai reikalingi. Socialiniai tinklai tapo būtinu dalykų.
  5. E-mail marketing – vienas iš galingiausių marketingo instrumentų. Jeigu jus dar galvojote, kad e-mail marketingas tai šiukšlė (spamas) – jus klystate. Mūsų laikais atsirado daug labai galingų e-mail platformų kuriuos galima pritaikyti prie kiekvieno verslo.
  6.  Google analitikas – turbūt geriausias nemokamas analitikas. Analitika padeda suprasti kur jus pinigus uždirbate, o kur prarandate. Verta pastebėti, kad vien tik žinojimas kiek žmonių apsilanko Jūsų internetinėje svetainėje nesuteikia daug naudos. Google Analytics surinkti duomenys tinkamose rankose gali padėti sukurti itin vertingas įžvalgas, kurios gali padėti kuriant ar koreguojant verslo strategijas.
  7. Video. Vaizdo siužetai jūsų svetainei gali generuoti papildomą lankytojų srautą. Ne tik pritraukti, bet ir sudominti, išlaikyti jų dėmesį. Tai puiki galimybė supažindinti rinką su Jūsų produkcija bei paslaugomis.

Nepamirškite – internetinė rinkodara yra nuolatos besikeičianti, auganti ir tobulėjanti veiklos sritis, reikalaujanti praktinės patirties, įgūdžių ir profesinių žinių.

Norite daugiau sužinoti kaip visi šie įrankiai veikia ir kaip juos pritaikyti jūsų verslui? Turite kitų, susijusių klausimų? – Susisiekite, pasiteiravimas nieko nekainuoja.

Facebooktwitter